Alma Harmony XL Pro ClearLift – laserowy lifting twarzy

Zabieg ClearLift innowacyjnej platformy laserowej Alma Harmony XL PRO to najnowocześniejszy na świecie system laserowy do nieinwazyjnych zabiegów odmładzania skóry, liftingu, wygładzenia zmarszczek, leczenia przebarwień posłonecznych o niskim stopniu nasilenia czy redukcji rozszerzonych porów skórnych. Zabieg ma działanie laserowego liftingu twarzy – przywraca skórze dawne napięcie i elastyczność, redukuje zmarszczki i bruzdy, a także skutecznie usuwa przebarwienia skóry. Wiązki światła wysyłane w głąb tkanki skórnej techniką frakcyjną na zasadzie krótkich impulsów stymulują skórę do wzmożonych procesów regeneracyjnych, wytwarzania kolagenu, a także produkcji barwnika odpowiedzialnego za powstawanie przebarwień skóry.

Zabieg nie powoduje ablacji skóry (przerwania ciągłości). Dzięki uniknięciu uszkodzeń jej zewnętrznej warstwy zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia i co najważniejsze, okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg bankietowy: wykonany 1-2 dni przed wielkim wyjściem daje spektakularne efekty. Zabieg wykonywany jest z użyciem nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości, a za jego wykonanie odpowiedzialny jest wykwalifikowany personel, co zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu.

Efekty

 • widoczne objawy starzenia się skóry
 • płytkie zmarszczki i bruzdy
 • wiotka skóra
 • utrata kolorytu
 • przebarwienia skóry
 • utrata jędrności i elastyczności skóry
 • opadający owal twarzy (tzw. „chomiki”)

Cennik

1 zabieg
Twarz 600 zł
Twarz 3 zabiegi 1500zł
Oczy 300zł
Szyja 400zł
Twarz + szyja / dekolt 800zł
Twarz + szyja / dekolt 3 zabiegi 2100zł
Twarz + szyja + dekolt 1200zł
Twarz + szyja + dekolt 3 zabiegi 3100zł

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • ciąża, karmienie piersią
 • padaczka
 • bielactwo, łuszczyca
 • niewyrównana cukrzyca
 • zażywanie ziół lub leków światłouczulających w dużej ilości
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • świeża opalenizna (1 miesiąc)
 • balsamy brązujące, samoopalacze
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne)
 • choroba nowotworowa
 • inne przeciwwskazania medyczne

Jak szybko i skutecznie zrewitalizować skórę? Można na przykład skorzystać z zabiegu laserowego fotoodmładzania głowicą Dye-VL, który przeciwdziała procesom starzenia, pomaga spłycić zmarszczki, wyrównać koloryt i zmniejszyć widoczność blizn.

W klinice TS Medical Clinic przeprowadzamy zabiegi fotoodmładzania skóry przy pomocy światła lasera Alma Harmony XL PRO. To nowoczesna platforma laserowa z wymiennymi głowicami, które radzą sobie z wieloma niedoskonałościami skóry oraz poprawiają jej kondycję. Na czym polega i kto powinien z niego skorzystać?

Fotoodmładzanie laserem Alma Harmony XL PRO– na czym polega zabieg?

Fotoodmładzanie głowicą Dye-VL to skuteczny sposób na widocznie gładszą skórę, bez zmarszczek i przebarwień. Podczas zabiegu wykorzystuje się dobroczynne działanie lasera, o odpowiednio dobranej długości fali. Dzięki promieniowaniu podczerwonemu, stymuluje się fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Światło emitowane przez laser ma niską gęstość, przez co dochodzi do przegrzania skóry, a w efekcie do skrócenia już istniejących włókien kolagenowych i elastynowych oraz do produkcji nowych.

W efekcie skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd i jędrność, jest znacznie lepiej odżywiona i napięta, a wszelkie nieestetyczne przebarwienia, drobne zmarszczki, niedoskonałości i blizny znikają. Laserowe fotoodmładzanie głowicą Dye-VL zalicza się do zabiegów odmładzających nieinwazyjnych o wysokiej skuteczności. Wykonuje się go na różnych częściach ciała, a zwłaszcza na twarzy, brzuchu, udach lub pośladkach.

Fotoodmładzanie głowicą Dye-VL – jak przebiega zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu fotoodmładzania laserem Alma Harmony Xl PRO kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę pacjenta i przeprowadza z nim szczegółowy wywiad, by wykluczyć jakiekolwiek przeciwwskazania. Przed uruchomieniem lasera, pacjent zakłada specjalne okulary, a osoba przeprowadzająca fotoodmładzanie nakłada na skórę w leczonym miejscu specjalny chłodzący żel. Następnie przykłada do skóry głowicę lasera i emituje przy jej pomocy impulsu światła o długości fali precyzyjnie dobranej do indywidualnych potrzeb pacjenta. Niekiedy w tym momencie pacjent odczuwa ciepło lub lekkie ukłucie. Cały zabieg jest jednak bezbolesny i trwa maksymalnie do kilkudziesięciu minut.

Choć już po pierwszym fotoodmładzaniu laserem Alma Harmony Xl PRO można zaobserwować poprawę kondycji skóry, to optymalne efekty uzyskuje się dopiero po wykonaniu serii 3-6 zabiegów, które można przeprowadzać co około 3-4 tygodnie. Do całkowitej przebudowy skóry dochodzi po upływie 3-6 miesięcy. Warto pamiętać o tym, że po wykonaniu zabiegu fotoodmładzania nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, a także trzeba zrezygnować z peelingów i kosmetyków na bazie alkoholu.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu fotoodmładzania głowicą Dye-VL.

Zabieg fotoodmładzania jest przeznaczony dla osób po 25. roku życia, u których zaczynają się już pojawiać pierwsze oznaki starzenia skóry, jak drobne zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone naczynka, widoczne pory oraz mniejsza jędrność skóry.

Fotoodmładzanie sprawia, że skóra odzyskuje dawny blask i sprężystość. Zabieg pozwala zachować młodzieńczy wygląd i na dłuższy czas powstrzymać procesy starzenia skóry.

Jakie efekty daje laserowe fotoodmładzanie?

Przeprowadzenie laserowego zabiegu fotoodmładzania skóry w profesjonalnej klinice, jak TS Medical Clinic, pozwala uzyskać efekt bardziej napiętej, gładkiej i elastycznej skóry z jednolitym,  zdrowym kolorytem.

Zabieg przydaje się również do walki ze zmianami potrądzikowymi, gdyż wyraźnie spłyca blizny albo inne niedoskonałości skóry. Przy pomocy fotoodmładzania głowicą Dye-VL uzyskuje się bardziej napiętą skórę na różnych częściach ciała. Można dzięki temu choćby poprawić kontur twarzy, podnieść skórę na brzuchu, nad kolanami lub na pośladkach.

Fotoodmładzanie laserem Alma Harmony Xl PRO – młodsza i gładsza skóra bez wyrzeczeń

Fotoodmładzanie to skuteczny sposób na to, by uzyskać widoczną poprawę kondycji skóry u pacjentów w różnym wieku. Dzięki niemu można znacząco rozjaśnić i wygładzić cerę, a także trwale zamknąć rozszerzone naczynka lub usunąć widoczne niedoskonałości. Warto zatem skorzystać z nowoczesnych możliwości oraz postawić na sprawdzone, nieinwazyjne i w pełni bezpieczne zabiegi, przeprowadzane przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy zawsze pomagają dobrać optymalne rozwiązanie dla każdego typu skóry.