Elektrostymulacja

Czy można w 30 minut osiągnąć efekt 3 – godzinnego treningu na siłowni? U nas tak! Zabieg elektrostymulacji powoduje skurcze mięśni podobne do tych, które są wykonywane podczas ćwiczeń fizycznych. Przed zabiegiem podłączamy elektrody w miejsca motoryczne, czyli takie, w których mięsień łączy się z nerwem. Tworząc obieg zamknięty, podłączamy prąd o niskiej częstotliwości, którego moc stopniowo zwiększamy. Oddziałuje on na mięśnie, zwiększając ich sprawność i redukując tkankę tłuszczową. W trakcie zabiegu również rozbijamy cellulit oraz odmładzamy i ujędrniamy skórę, bo przyspiesza się produkcja kolagenu i elastyny. Urządzenie ma też działanie przeciwbólowe np. przy bólach kręgosłupa. Zapraszamy do naszej kliniki na Żoliborzu.

Częstotliwość ćwiczeń: zalecamy wejścia co 2-3 dni w serii 10 zabiegów.
Zabieg nie jest inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji.

Efekty

 • ujędrnienie skóry
 • zmniejszenie tkanki tłuszczowej zwłaszcza na brzuchu i udach
 • podniesienie pośladków
 • rozbicie cellulitu
 • zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny
 • zwiększenie sprawności mięśni
 • odpowiednia dla osób, które nie mogą uprawiać ćwiczeń fizycznych, a chcą schudnąć

Cennik

1 wejście 5 wejść 10 wejść
65zł 300zł 500zł

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • choroby serca
 • epilepsja
 • stany zapalne skóry
 • żylaki
 • porażenie mięśni
 • ciąża
 • nowotwory i guzy niewiadomego pochodzenia
 • okres rekonwalescencji (5 lat) po chorobie nowotworowej
 • indywidualne przeciwwskazania medyczne

Wypracowanie szczupłej sylwetki wcale nie musi wymagać wielogodzinnych ćwiczeń na siłowni oraz innych nieprzyjemnych wyrzeczeń. Czasami wsparciem w walce o piękniejsze ciało potrafią stać się nowoczesne zabiegi estetyczne.

W TS Medical Clinic oferujemy naszym klientom zabieg elektrostymulacji, dzięki któremu da się w ciągu raptem 30 minut osiągnąć rezultaty zbliżone do intensywnego kilkugodzinnego treningu na siłowni. Jak to możliwe?

Czym jest elektrostymulacja?

Elektrostymulacja to zabieg polegający na podpięciu do ciała specjalnych elektrod. Umieszcza się je w miejscach połączeń mięśni z nerwami. Pozwala to wytworzyć obieg zamknięty, w którym krąży początkowo prąd o niskiej częstotliwości, która jest stopniowo zwiększana. Finalna częstotliwość jest dopasowywana do potrzeb oraz kondycji zdrowotnej pacjenta.

Dzięki takim impulsom elektrycznym, o określonej częstotliwości, amplitudzie i czasie trwania, można skutecznie pobudzić mięśnie i nerwy do wytężonego działania.

Jak działa elektrostymulacja?

Intensywne skurcze mięśni prowadzą do zwiększenia ich elastyczności i sprawności, a także do redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej. W trakcje zabiegu dochodzi bowiem również do rozbijania przerośniętych komórek tłuszczowych, tworzących cellulit. Elektrostymulacja poprawia zatem kondycję organizmu, a także wspiera proces wyszczuplania sylwetki.

Dodatkowo elektrostymulowanie pobudza komórki skóry do intensywnej pracy oraz aktywuje intensywne procesy regeneracyjne. Dzięki temu zwiększa się produkcja elastyny i kolagenu, co korzystnie wpływa na jędrność i gęstość skóry.

Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, a przy tym pozwala uzyskać spektakularne rezultaty, bez długiej rekonwalescencji. Wstępne efekty można zauważyć już po pierwszej elektrostymulacji. Najlepiej jednak skorzystać z pełnej serii 10 zabiegów, powtarzanych co 2-3 dni, by móc cieszyć się z optymalnych rezultatów przez długi czas.

Wskazania do elektrostymulacji, czyli kto powinien z niej skorzystać?

Elektrostymulacja bywa stosowana jako zabieg rehabilitacyjny oraz wsparcie podczas leczenia kontuzji lub dolegliwości bólowych, np. przy schorzeniach kręgosłupa.

Chętnie korzystają z niej osoby, które z rozmaitych względów nie chcą lub nie mogą aktywnie uprawiać sportu, a pragną cieszyć się z pięknej, szczupłej sylwetki. Zastosowanie niewielkich elektrod, które są w stanie pobudzić mięśnie do intensywnej pracy, pomaga uzyskać upragnione rezultaty w krótkim czasie, bez licznych wyrzeczeń i niedogodności.

Elektrostymulacja – efekty zabiegu

Elektrostymulacja pozwala uzyskać w krótkim czasie spektakularne rezultaty. Przede wszystkim prowadzi do poprawienia sprawności mięśniowej. Równocześnie impulsy elektryczne przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, co prowadzi do widocznego wyszczuplenia wybranych partii ciała, poddawanych zabiegowi. Pozwala to zmniejszyć obwód ciała oraz zredukować cellulit.

Równocześnie elektrostymulacja działa na skórę, prowadząc do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, przez co staje się ona widocznie jędrniejsza, gładsza i bardziej napięta. Zabieg ten może zatem stanowić skuteczne wsparcie w terapii odmładzającej dla pacjentów w różnym wieku.

Elektrostymulacja – skuteczny sposób na smuklejszą sylwetkę

Wykorzystanie prądu elektryczne do stymulowania mięśni przy pomocy odpowiednich, zaawansowanych technologicznie urządzeń, jest w pełni bezpieczne i bezbolesne. Elektrostymulacja w ostatnim czasie stała się zabiegiem, na który chętnie decydują się pacjenci, by znów poczuć się lepiej oraz odzyskać sprawność mięśniową bez nadmiernego wysiłku.