Endermolift LPG Alliance

Endermolift LPG Alliance Warszawa – Ten zabieg to prawdziwy fitness dla skóry. Wręcz stworzony dla osób, które chcą przywrócić jędrność swojej skórze i zlikwidować oznaki starzenia w sposób naturalny bez pomocy medycyny estetycznej. Endermolift stymuluje skórę, aby wytwarzała kolagen i elastynę, zwiększa w naturalny sposób produkcję kwasu hialuronowego w skórze o 82%, co poprawia kondycję skóry i zapobiega jej starzeniu oraz cofa jego oznaki. Skóra jest w widoczny sposób podniesiona, odżywiona, dotleniona i rozjaśniona. Kontury są wymodelowane. Zabieg wykonywany jest specjalną głowicą, która dzięki sile podciśnienia zasysa fałd skórny i poddaje go delikatnemu masażowi, za pomocą zamontowanych w niej klapek. Moc zabiegu dobierana jest indywidualnie. Cała procedura trwa zwykle ok. 40 minut. Wykonujemy też zabieg w opcji 20 minutowej. Urządzenie LPG Alliance dostępne w TS Medical Clinic na warszawskim Żoliborzu to obecnie najnowocześniejsze urządzenie do endermologii na rynku.

Efekty

 • łagodny lifting twarzy, szyi, dekoltu i biustu
 • rozjaśnienie skóry, widoczna poprawa kondycji
 • ujędrnienie skóry, zwiększona sprężystość
 • spłycenie zmarszczek
 • wymodelowanie konturów
 • poprawa owalu twarzy
 • wypełnienie zapadniętej twarzy
 • likwidacja „drugiego podbródka”
 • likwidacja „chomików”
 • usunięcie toksyn

Cennik

1 zabieg 10 zabiegów
Twarz 140zł
1200zł 900zł
Szyja z dekoltem 140zł
1200zł 900zł
Biust 140zł
1200zł 900zł

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • wypełniacze w miejscu zabiegu
 • choroba nowotworowa
 • stany zapalne skóry
 • infekcje w miejscu zabiegu
 • choroby autoimmunologiczne
 • inne przeciwwskazania medyczne

Zachowanie pięknego i młodzieńczego wyglądu skóry potrafi być wielkim wyzwaniem. Na szczęście można skorzystać ze skutecznych zabiegów, stymulujących organizm do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, bez których zdecydowanie nie da się mówić o zdrowej, młodej i pięknej skórze.

Jednym z dobrych sposobów na widoczną poprawę kondycji skóry jest Endermolift LPG Alliance, z którego można skorzystać w TS Medical Clinic.

Czym jest Endermolift LPG Alliance?

Endermolift LPG Alliance zalicza się do zabiegów, z których chętnie korzysta wielu pacjentów. Dlaczego? Jest w pełni bezinwazyjny, bezbolesny i naprawdę przyjemny, a przy tym pozwala uzyskać spektakularne efekty, bez późniejszej długiej rekonwalescencji.

Endermolift to rodzaj masażu, wykonywanego specjalna głowicą, wytwarzającą podciśnienie. W efekcie dochodzi do zassania fałdu skóry i delikatnego stymulowania go. Wówczas w sposób naturalny pobudza się wytwarzanie kwasu hialuronowego oraz zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, czyli składników niezbędnych dla zachowania młodzieńczego wyglądu skóry.

Intensywność i czas zabiegu dobiera się do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz partii ciała, która ma być poddana masażowi. Przy pomocy Endermoliftingu LPG Alliance można poprawić kondycję skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu.

Wskazania do Endermolift LPG Alliance – kto powinien skorzystać z zabiegu?

Endermolift LPG Alliance to przyjemny, wręcz relaksujący zabieg, na który mogą się zdecydować osoby, pragnące poprawić kondycję skóry lub zniwelować widoczne objawy starzenia skóry. Dzięki masażowi można bowiem walczyć ze zmarszczkami, brakiem jędrności skóry, drugim podbródkiem lub tak zwanymi chomikami.

Przyjemny masaż przydaje się także w przypadku skóry pozbawionej blasku, niedotlenionej, z widocznymi przebarwieniami. Pomaga jej bowiem odzyskać naturalną świetlistość i równomierny koloryt.

Endermolift LPG Alliance – korzyści

Endermolift LPG Alliance stanowi skuteczny sposób na walkę z widocznymi oznakami postępowania procesów starzenia skóry. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, choć najlepsze rezultaty uzyskuje się po serii masaży, wykonanych przez doświadczonego specjalistę, który potrafi dobrać moc i długość zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Dzięki wykorzystaniu możliwości, które daje urządzenie, można odzyskać gładką i świetlistą skórę. Endermolift LPG Alliance pozwala spłycić zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie. Dzięki delikatnej stymulacji, skóra odzyskuje jędrność i sprężystość. Znikają nieestetyczne przebarwienia. Zabieg pozwala także skutecznie uporać się z problemem podwójnego podbródka oraz opadającej skóry. W ten sposób modeluje się kontur i poprawia owal twarzy, przez co wygląda ona znacznie młodziej i promienniej.

Endermolift LPG Alliance – sposób na piękną skórę

Nowoczesne, nieinwazyjne oraz w pełni bezpieczne zabiegi, jak Endermolift LPG Alliance, pozwalają szybko, skutecznie odmłodzić skórę i znów poczuć się w niej dobrze. Warto zatem oddać się w ręce specjalistów, by zapomnieć o rozmaitych niedoskonałościach i cieszyć się młodzieńczą skórą przez długi czas.