Fala uderzeniowa Storz Medical D-Actor

Cellulit to powiększone komórki tłuszczowe, które nieregularnie wypychają skórę. Na jej powierzchni powstaje wtedy efekt skórki pomarańczowej. Przez rozrośnięte komórki tłuszczowe zaburza się miejscowe krążenie krwi. Skóra objęta cellulitem jest częściowo pozbawiona ukrwienia, co zaburza jej funkcjonowanie.

Fala akustyczna (Acoustic Wave Therapy – AWT)  Storz Medical D-Actor  stosowana jest w terapii antycellulitowej, modeluje sylwetkę, ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki. W przypadku cellulitu efekty można uzyskać w każdym jego stadium nawet w przypadku mocnych zwłóknień.

W medycynie fale akustyczne są stosowane z powodzeniem od 1980 roku w leczeniu wielu chorób i w terapii bólu. Wywołują one procesy metaboliczne, które aktywują tkankę łączną: rozluźnia się ona i ujędrnia naskórek. Poprawia się krążenie krwi w tkankach, a komórki tłuszczowe zmniejszają swoje rozmiary. Poza redukcją tkanki tłuszczowej zabieg Storz Medical D-Actor usprawnia przepływ limfy, zwiększa cyrkulację krwi oraz drenaż w obrębie tkanek, co dotlenia i wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.

Efektem terapii falą uderzeniową jest poprawa gęstości skóry, jej jędrności, dotlenienie i ukrwienie tkanek. Po serii zabiegów widoczna jest poprawa kondycji skóry, która utrzymuje się do 6 miesięcy.

Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienie, obrzęk, krwiaki, wybroczyny, a tkanka może być obolała do kilku dni.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Z fali uderzeniowej Storz Medical D-Actor można korzystać przez cały rok.

Zabieg jest nieinwazyjny, komfortowy, przyjemny i nie wymaga rekonwalescencji. Zalecamy go również Paniom, które długo chcą cieszyć się zdrową i jędrną skórą, bowiem Storz Medical D-Actor jest doskonałym zabiegiem profilaktycznym.

Efekty

 • skuteczne niwelowanie cellulitu każdego stopnia
 • likwidowanie obrzęków nóg
 • zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • zwiększenie metabolizmu
 • odmłodzenie skóry, ujędrnienie jej
 • spłycenie zmarszczek
 • likwidacja wiotkości skóry

Cennik

1 zabieg 6 zabiegów 10 zabiegów
1 obszar (30min.) 350zł 1800zł 2800zł
2 obszary (60min.) 600zł 3300zł 5000zł
Wibracyjna terapia drenująca Storz D-Actor: masaż głowicą V-Actor
1 zabieg 170 zł
10 zabiegów 1500 zł

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • Choroby nowotworowe
 • Osteoporoza
 • Stany gorączkowe i ostre stany zapalne
 • Choroby zakaźne
 • Choroby skóry na obszarze zabiegowym
 • Zakrzepica żylna
 • Żylaki w miejscu zabiegowym
 • Implanty
 • Endometrioza – przy zabiegach na brzuch
 • Przepuklina w obrębie obszaru zabiegowego
 • Doustne przyjmowanie kortykosteroidów na miesiąc przed zabiegiem
 • Zawał mięśnia sercowego przebyty minimum 3 miesiące przed zabiegiem
 • Rozrusznik serca
 • Przeciwwskazania względne: ciąża i okres karmienie piersią, antykoagulanty

Cellulit to poważny problem, z którym borykają się miliony kobiet na całym świecie. Pojawia się nie tylko u pań z otyłością, ale też u kobiet z normalną wagą. Nieestetyczne zgrubienia, nierówności oraz widoczne zwiotczenie skóry stają się powodem obniżenia samooceny oraz braku akceptacji własnego ciała.

Usunięcie cellulitu wymaga cierpliwości oraz systematycznych działań. Należy przestrzegać diety, a także wprowadzić do codziennego trybu życia regularną aktywność fizyczną. Dodatkowo warto skorzystać z rozwiązań, które oferuje nowoczesna nauka. Jednym z nich jest Storz Medical D-Actor, czyli medyczne urządzenie do usuwania tkanki tłuszczowej przy pomocy fali dźwiękowej.

Czym jest Storz Medical D-Actor?

Storz Medical D-Actor to medyczne urządzenie, które pozwala na walkę z cellulitem za pośrednictwem fal dźwiękowych. Urządzenie posiada 2 specjalistyczne głowice, przykładane do problematycznej części ciała. Wykorzystują one dwa rodzaje fal: akustyczną i wibracyjną.

Fala akustyczna przenosi skoncentrowaną energię, wprowadzającą tkanki miękkie (skóra, mięśnie, tkanka tłuszczowa) w drgania, przez co zaczynają się one kurczyć i rozciągać. Dzięki temu uzyskuje się rozluźnienie tkanek, przyspiesza się naturalne procesy metaboliczne oraz usprawnia mikrokrążenie. Prowadzi to do trwałego zmniejszenia lub usunięcia cellulitu o różnym poziomie zaawansowania, a także wygładzenia i ujędrnienia skóry.

Drugi rodzaj fal, czyli fale wibracyjne, wpływają korzystnie na krążenie, udrażniając naczynia krwionośne i limfatyczne. Pomagają też usuwać pozostałości po procesie przemiany materii.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg urządzeniem medycznym Storz Medical D-Actor rozpoczyna się od nałożenia specjalnego żelu, który umożliwia dotarcie fal dźwiękowych do głębokich partii skóry. Zabieg przeprowadza się specjalną głowicą, przykładaną do miejsca zabiegowego. Długość sesji oraz częstotliwość powtarzania zabiegów zależą od stopnia zaawansowania cellulitu.

Storz Medical D-Actor jest w pełni bezpieczny i bezbolesny, nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań, a pacjenci tuż po nim mogą od razu wrócić do standardowych aktywności. Sprawdź także: Intraceuticals Warszawa

Na jakie części ciała można stosować falę akustyczną Storz Medical D-Actor?

Storz Medical D-Actor wykorzystuje się do usuwania cellulitu oraz ujędrniania skóry. Najchętniej falę dźwiękową używa się do redukcji tkanki tłuszczowej z ud, pośladków, brzucha i ramion. W efekcie uzyskuje się poprawę napięcia skóry oraz widoczną redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zmniejsza się obwód ciała, a cała sylwetka jest znacznie lepiej wymodelowana.

Kto powinien skorzystać z zabiegu falą akustyczną Storz Medical D-Actor?

Zabieg falą akustyczną Storz Medical D-Actor jest wskazany dla pacjentek z różnym stadium zaawansowania cellulitu. Sprawdza się jako wsparcie w rozluźnieniu i redukcji tkanki tłuszczowej. Może także pomóc w usunięciu obrzęków lub przy wiotkiej skórze, wymagającej dodatkowego ujędrnienia.

Ze względu na tak kompleksowe działanie Storz Medical D-Actor chętnie stosuje się do ogólnego modelowania sylwetki oraz walki ze zbitą tkanką tłuszczową.

Storz Medical D-Actor – skuteczna walka z tkanką tłuszczową

Czasami same ćwiczenia i dieta nie wystarczają, by uzyskać wymarzoną figurę. Wówczas warto skorzystać z dodatkowego wsparcia, które daje nowoczesna technologia, wykorzystująca bezpieczne i skuteczne fale dźwiękowe do walki z cellulitem i tkanką tłuszczową. Dzięki nim piękna sylwetka może być naprawdę na wyciągnięcie ręki.