GeneO Pollogen

Geneo

Jak działa?

Utrzymując równowagę między złuszczeniem i dotlenieniem skóry wpływamy znacząco na zdrowy i młody wygląd skóry. Idealnym połączeniem byłoby dodatkowo dostarczenie skórze ampułki odżywczej działającej rozjaśniająca lub anti-aging. Wszystkie trzy, opisane wyżej kroki, posiada zabieg Geneo marki Pollogen. Regularne złuszczanie skóry pozwala na lepsze wchłanianie składników aktywnych zawartych w preparatach kosmetycznych. Co więcej eksfoliacja usuwa zrogowaciały naskórek i mobilizuje do produkcji nowych komórek, dzięki czemu uzyskujemy efekt gładkiej cery. Odpowiednie dotlenienie wpływa natomiast na jej prawidłowy koloryt, rozświetlenie, stymuluje produkcję kolagenu i tworzenie włosowatych naczyń krwionośnych, pobudza procesy biochemiczne. Niedotleniona skóra jest matowa, szara, o niejednolitym kolorze, na której dodatkowo może pojawić się stan zapalny oraz większa produkcja łoju.

Na początku kosmetolog dobiera i aplikuje jedną z dwóch ampułek:

NeoRevive działanie anti-aging, posiada w składzie m.in retinol, kwas hialuronowy, olej z pestek granatowca właściwego, glicerynę, olej z owoców dzikiej róży

NeoBright działanie rozjaśniające, posiada m.in. kwas azelainowy, olej z owoców dzikiej róży, kwas kojowy, kwas hialuronowy, retinol

Zabieg rozpoczyna się od dotlenienia skóry. Specjalna głowica powoduje produkcję pęcherzyków CO2 (dwutlenku węgla) na skórze. Dzięki temu zostaje wywołany efekt Bohra. Środowisko bogate w dwutlenek węgla, traci powinowactwo hemoglobiny do tlenu, uwalniając go tkanek i tym samym powodując ich dotlenienie. Następnie dochodzi do złuszczania skóry, oraz wchłaniania przez nią substancji aktywnych zawartych w ampułce.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, przyjemny, odprężający, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Odmładza skórę, rozświetla i nawilża, co czyni go jednym z najlepszych zabiegów prewencyjnych i anti-aging.

Czas zabiegu

Od 30 do 60 minut.

Ilość powtórzeń

Pierwsze efekty widać bezpośrednio po wykonaniu OxyGeneo – skóra jest zdrowsza, odżywiona, rozjaśniona, gładsza i nawilżona. W celu uzyskania oraz utrwalenia maksymalnych efektów zaleca się regularnie wykonywanie zabiegu (średnio co 1-2 miesiące).

Rekonwalescencja

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bez okresu rekonwalescencji.

Wskazania

szara, matowa, sucha skóra

zaskórniki

przebarwienia

pierwsze oznaki starzenia

prewencyjne działanie anti-aging

drobne zmarszczki

Jak się przygotować do zabiegu?

Zabieg nie wymaga od pacjenta specjalnych przygotować. Należy przede wszystkim być zdrowym, bez aktywnych infekcji czy zakażeń.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, dla większości pacjentów stanowi czas relaksu i odprężenia.

Czy zabieg można zrobić przed ślubem?

Oczywiście. Najlepiej wykonać zabieg na 2 tygodnie przed ślubem, gdyż może nastąpić delikatne łuszczenia skóry.

Czy zabieg polecany jest również dla mężczyzn?

Każdy zabieg z oferty zabiegowej TS Medical Clinic przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zabiegi alternatywne:

Karboksyterapia

Intraceuticals

Peeling węglowy Black Doll

Efekty

 • odmłodzenie
 • rozświetlenie
 • zmniejszenie zmian trądzikowych
 • wyregulowanie pracy gruczołów łojowych
 • zmniejszenie i rozjaśnienie przebarwień
 • nawilżenie
 • wyrównanie kolorytu skóry
 • poprawa struktury skóry
 • złuszczenie zrogowaciałego naskórka

Cennik

1 zabieg 4 zabiegi
Twarz
350zł 300
1300zł 1000
Twarz + szyja
400zł 350
1500zł 1200
Twarz + szyja + dekolt
450zł 400
1700zł 1400

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • zaburzenia układu nerwowego
 • nieustabilizowana cukrzyca
 • zaburzenia krążenia
 • zmiany aktywne na obszarze zabiegowym
 • aktywny trądzik
 • aktywna opryszczka
 • inne przeciwwskazania medyczne

Nie każdy chce poddawać się długim i skomplikowanym zabiegom pielęgnacyjnym. W codziennym napiętym grafiku niejednokrotnie brakuje czasu na rozbudowane procedury kosmetologiczne. Czasami pragnie się też uzyskać od razu widoczne efekty. Dla wszystkich niecierpliwych i zapracowanych pacjentów do oferty TS Medical Clinic wprowadziliśmy zabiegi GeneO Pollogen, które łączą nowoczesną technologię z naturalnymi procesami, by szybko i skutecznie odżywiać i dotleniać skórę, która odzyskuje naturalny blask.

Na czym polega zabieg oraz kiedy warto się na niego zdecydować? O tym wszystkim napiszemy w dalszej części artykułu.

Na czym polega GeneO Pollogen?

GeneO Pollogen polega na równoczesnym oczyszczeniu i odżywieniu skóry, przy pomocy dopasowanych do potrzeb pacjenta składników zawartych w specjalnych kapsułkach oraz w żelu, który wmasowuje się w skórę podczas zabiegu GeneO.

Podczas GeneO dochodzi do powstania efektu Bohra, gdy wysoko natleniona krew jest kierowana do obszaru zabiegowego. Dochodzi wówczas do lepszego ukrwienia naczyń włosowatych, pobudzenia metabolizmu komórek skóry oraz lepszego dotlenienia ich.

Zabieg na twarz, szyję i dekolt sprawia, że martwy naskórek ulega złuszczeniu, a skóra jest dogłębnie oczyszczona i lepiej wchłania niezbędne składniki aktywne poprawiające jej kondycję.

GeneO Pollogen – jak przebiega zabieg?

Do zabiegu GeneO Pollogen nie trzeba się przygotowywać. Wykonuje się go za pomocą specjalnego urządzenia, aplikując żel i kapsułki. Zabieg przebiega w trzech etapach. Na początku aplikuje się kapsułkę i żel zabiegowy, które wzajemnie na siebie oddziałują i prowadzą do pojawienia się na powierzchni skóry tysięcy mikropęcherzyków, które uwalniają dwutlenek węgla. Na tym etapie dochodzi do zapoczątkowania efektu Bohra, przez co uzyskuje się znacznie lepsze dotlenienie skóry.

Wydostające się z kapsułek mikrogranulki następnie złuszczają martwy naskórek i oczyszczają skórę. Dzięki temu dochodzi do wchłonięcia optymalnej dawki substancji aktywnych.

GeneO Pollogen to zabieg przyjemny i relaksujący. Trwa tylko około 30 minut, ale pozwala uzyskać niemal natychmiastowe rezultaty. Nie wymaga również późniejszej regeneracji. Pacjent powinien tylko aplikować dobrane przez kosmetologa kremy nawilżające, w celu utrwalenia efektu.

GeneO Pollogen – wskazania do zabiegu

GeneO Pollogen poleca się przede wszystkim osobom, które pragną w bardzo krótkim czasie widocznie poprawić kondycję skóry. Sam zabieg jest krótki i bardzo przyjemny, ale prowadzi do głębokiej i natychmiastowej regeneracji skóry oraz aktywowania jej naturalnych procesów naprawczych.

Z GeneO Pollogen powinni skorzystać pacjenci pragnący zniwelować zmarszczki mimiczne, przebarwienia lub cienie pod oczami. Zabieg pomaga również zwalczyć przebarwienia i wiotkość skóry.

Efekty zabiegu GeneO Pollogen

Jakie efekty można uzyskać dzięki GeneO Pollogen? Przede wszystkim zabieg przynosi trzy główne korzyści. Dzięki zastosowaniu kompleksowej technologii Microbubble Energy 3 w 1, prowadzi do: naturalnego dotlenienia skóry, złuszczenia martwego naskórka oraz optymalizacji wchłaniania składników aktywnych.

Dzięki temu dochodzi do natychmiastowej rewitalizacji skóry. Staje się ona wyraźnie gładsza i jędrniejsza, bez zmarszczek, przebarwień i worków pod oczami. Skóra jest naturalnie piękna, odżywiona i głęboko dotleniona. Regularne stosowanie GeneO Pollogen wspiera profilaktykę starzenia się skóry oraz minimalizuje ryzyko pojawienia się stanów zapalnych i innych niedoskonałości.

Nowoczesny sposób na młodzieńczy wygląd w TS Medical Clinic

GeneO Pollogen to fenomenalny sposób na poprawę kondycji skóry, bez konieczności stosowania długofalowej pielęgnacji lub przeprowadzania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Nasi doświadczeni specjaliści w TS Medical Clinic korzystają z wysokiej jakości preparatów oraz pracują na nowoczesnym sprzęcie, by każdy pacjent mógł cieszyć się optymalnymi rezultatami i naturalnie piękną skórą.