Intraceuticals

Zabieg infuzji Intraceuticals pokochały gwiazdy, regularnie korzystają z niego: Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Kate Perry czy Justin Timberlake. W kosmetologii to bardzo skuteczny sposób na odmłodzenie skóry i pozbycie się niedoskonałości takich jak: zmarszczki, przebarwienia, trądzik, brak jędrności skóry czy jej nierówny koloryt. Zabieg nie jest inwazyjny, wykorzystujemy tu technologię hiperbarycznego tlenu. Poprzez zjawisko infuzji, wprowadzamy specjalnym aplikatorem w głąb skóry odpowiednio skoncentrowane, aktywne składniki, wykorzystując czysty tlen. Wśród składników jest nisko i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy. Ten pierwszy przenosi składniki aktywne w głąb skóry, a ten drugi wiąże wilgoć w skórze i utrzymuje ją na długo. Łączy włókna kolagenu i elastyny, a efektem zabiegu jest lifting skóry, jej duże nawilżenie, regeneracja i poprawa kondycji oraz pozbycie się problemów z obszaru twarzy, szyi i dekoltu oraz okolic oczu. Zabieg może być też stosowany po terapii laserowej, żeby przyspieszyć proces gojenia i zapobiec bliznom. Można go wykonywać przez cały rok, jest nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Jest to również zabieg bankietowy, bezpieczny na tyle, że mogą z niego korzystać również kobiety w ciąży oraz karmiące mamy. Teraz z zabiegu Intraceuticals można skorzystać w naszej klinice w Warszawie na Żoliborzu. Zapraszamy na zabiegi Intraceuticals Rejuvenate, Intraceuticals Clarity oraz Intraceuticals Opulence.

Zabieg wykonywany jest w serii sześciu co 1 tydzień. Zalecamy wykonanie serii 2 razy w roku. W celu podtrzymywania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu.

Efekty

 • zmniejszenie zmarszczek
 • ujędrnienie i poprawa gęstości oraz napięcia skóry
 • mocne nawilżenie twarzy, szyi i dekoltu
 • wypełnienie konturów twarzy
 • poprawa kolorytu
 • wygładzenie okolicy ust i oczu
 • rozjaśnienie przebarwień i plam pigmentacyjnych
 • oczyszczenie i zmniejszenie trądziku
 • redukcja blizn potrądzikowych
 • unormowanie wydzielania sebum
 • redukcja stanów zapalnych przy trądziku w połączeniu z innymi terapiami

Cennik

Cena
Rejuvenate – odmładzająco-regenerujący 400 zł
Opulence – przebarwienia, plamy pigmentacyjne 400 zł
Clarity – trądzik, blizny potrądzikowe 400 zł
Rejuvenate booster – z witaminą C/ antyoksydantem/ retinolem 600 zł

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • opryszczka w miejscu zabiegu
 • stany zapalne skóry
 • alergie
 • Choroby zakaźne
 • nowotwór skóry i tarczycy

Jeśli pragnie się poprawić jędrność skóry, warto sięgać po sprawdzone rozwiązania. Zabieg infuzji tlenowej Intraceuticals należy obecnie do najskuteczniejszych sposobów na wyraźne, trwałe odmłodzenie skóry. Stosują go gwiazdy światowego formatu. W TS Medical Clinic z Intraceuticals może skorzystać każdy, kto pragnie zadbać o piękny wygląd skóry.

Na czym polega infuzja tlenowa Intraceuticals? Dla kogo jest przeznaczona i jakie daje efekty? O tym wszystkim napiszemy w dalszej części tekstu.

Czym jest infuzja tlenowa – Intraceuticals?

Intraceuticals to sposób na uzyskanie młodzieńczej, głęboko nawilżonej skóry. Dzięki zastosowaniu sprężonego, czystego tlenu wprowadza się składniki aktywne, dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry. W efekcie wygładza się zmarszczki, nawilża, głęboko regeneruje skórę oraz ponownie łączy włókna kolagenowe, przez co skóra staje się bardziej napięta i sprężysta.

Podczas zabiegu wykorzystuje się także odżywcze koktajle, zawierające rozmaite składniki aktywne, w tym na przykład witaminy A i C o działaniu antyoksydacyjnym. Najważniejszy jest jednak kwas hialuronowy, występujący pod dwoma postaciami. Kwas niskocząsteczkowy ma za zadanie przenieść składniki w głąb skóry i nawilżyć ją. Kwas wysokocząsteczkowy wiąże wilgoć i utrzymuje ją w skórze przez długi czas.

Zabieg Intraceuticals najczęściej stosuje się do regeneracji skóry twarzy (również delikatnych okolic oczu), szyi i dekoltu.

Jak przebiega zabieg infuzji tlenowej?

Infuzja tlenowa pozwala na wprowadzenie w skórę substancji aktywnych przy pomocy tlenu. Zabieg rozpoczyna się od dokładnego usunięcia resztek makijażu lub innych zanieczyszczeń skóry. Następnie kosmetolog nanosi specjalnym aplikatorem na oczyszczoną twarz, szyję lub dekolt serum, dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. W ostatnim etapie są one wprowadzane do głębszych partii skóry dzięki sprężonemu powietrzu.

Procedura jest nieinwazyjna, nie powoduje dolegliwości bólowych, ani nie wymaga późniejszej rekonwalescencji. Intraceuticals zalicza się wręcz do zabiegów bankietowych, które szybko i skutecznie poprawiają kondycję skóry.

Efekty widoczne są od razu po zabiegu, ale zalecane jest wykonanie serii 4 zabiegów, przeprowadzanych w tygodniowych odstępach.

Intraceuticals – wskazania do zabiegu

Intraceuticals jest przeznaczony dla osób, które pragną zrewitalizować skórę, wygładzić ją i poprawić jej jędrność. Podczas zabiegu można usunąć większość niedoskonałości skóry, w tym drobne zmarszczki. Dodatkowo infuzja tlenowa Intraceuticals głęboko nawilża i odżywia nawet głębsze warstwy skóry. Warto zatem skorzystać z niego przed ważnymi wydarzeniami, by cera wyglądała na młodszą i zdrowszą. Infuzja tlenowa jest w pełni bezpieczna i całkowicie nieinwazyjna. Dlatego bez przeszkód mogą z niej korzystać nawet kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią.

Jakie efekty daje Intraceuticals?

Przeprowadzenie serii zabiegów Intraceuticals pozwala na trwałe odmłodzenie skóry. Pierwsze efekty działania substancji wprowadzanych do skóry przy pomocy sprężonego tlenu są widoczne już po pierwszej wizycie w naszej klinice. Co można uzyskać? Przede wszystkim skóra odzyskuje gęstość i świeżość, a drobne zmarszczki ulegają wypełnieniu. Poprawia się również kontur twarzy. Można zatem cieszyć się z efektu liftingu bez konieczności stosowania bardziej inwazyjnych metod. Intraceuticals rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry, przez co wygląda ona młodziej i zdrowiej.

Zabieg przynosi również świetne rezultaty jako wsparcie w łagodzeniu objawów trądziku lub łuszczycy.

Infuzja tlenowa Intraceuticals – piękna i młodzieńcza skóra

Intraceuticals to w pełni bezpieczna i przyjemna metoda na uzyskanie efektu młodzieńczej skóry, bez przebarwień i stanów zapalnych. Infuzja tlenowa głęboko nawilża i odżywia, pozwalając cieszyć się idealną cerą na co dzień lub podczas wielkiego wyjścia.