Z oczu możemy wyczytać nastrój i samopoczucie drugiego człowieka. Mogą nam one również zdradzić wiek naszego rozmówcy. Skóra wokół oczu jest bowiem bardzo cienka i delikatna. Dlatego to właśnie tam pojawiają się zazwyczaj pierwsze zmarszczki. Istnieją jednak skuteczne sposoby na powstrzymanie procesów starzenia skóry, by utrzymać na dłużej młodzieńcze spojrzenie. Jak to zrobić? Warto przetestować nowoczesne i bezpieczne zabiegi, takie jak choćby karboksyterapia pod oczy.

Na czym polega karboksyterapia pod oczy?

Jak wygładzić skórę pod oczami? Jej grubość wynosi raptem 0,5 mm, jest więc bardzo delikatna oraz narażona na czynniki zewnętrzne oraz upływ czasu. Pierwsze zmarszczki w okolicy oczy można zaobserwować już około trzydziestego roku życia. Nie oznacza to jednak, że nie ma sposobu na walkę z kurzymi łapkami, przebarwieniami i obrzękami pod oczami. Jednym z rozwiązań jest karboksyterapia pod oczy.

Czym jest karboksyterapia? Tym mianem określa się zabieg pod oczy, polegający na wstrzykiwaniu kontrolowanej ilości medycznego dwutlenku węgla przy pomocy specjalnej, bardzo cienkiej igły. Prowadzi to do wywołania procesów obronnych oraz trwałej regeneracji skóry.

Dzięki karboksyterapii zwiększa się ukrwienie i dotlenienie skóry, co poprawia jej koloryt i ogólną kondycję. Rośnie również produkcja kolagenu i elastyny – skóra staje się zatem gładsza i jędrna. Naturalne procesy, zachodzące w skórze pod wpływem dwutlenku węgla, pomagają usunąć ze skóry toksyny lub inne szkodliwe substancje. Dzięki temu jest widocznie zdrowsza i piękniejsza.

Karboksyterapia Reology2 pod oczy – jakie efekty można uzyskać?

Co można osiągnąć, jeśli skorzysta się z karboksyterapii pod oczy? Już jeden zabieg zapewnia widoczną rewitalizację i głębokie nawilżenie skóry wokół oczu. Pozwala to wygładzić zmarszczki oraz zredukować cienie lub obrzęki pod oczami.

Skóra po zabiegu karboksyterapii medycznym urządzeniem Reology2 jest jędrniejsza i wyraźnie rozjaśniona. Odznacza się świeżym, młodzieńczym wyglądem. Dlatego po takie rozwiązanie chętnie sięgają osoby w różnym wieku, które pragną wyglądać młodziej i cieszyć się dobrą kondycją skóry.

Kto powinien skorzystać z karboksyterapii pod oczy?

Karboksyterapia jest bezbolesnym zabiegiem, który pomaga poprawić kondycję skóry. Decydują się na niego zwłaszcza osoby, pragnące pozbyć się pierwszych oznak starzenia skóry. Zabieg karboksyterapii wykonuje się zwłaszcza u pacjentów ze zmarszczkami w okolicy oczu. Iniekcję dwutlenku węgla przeprowadza się również, jeśli pojawiły się nieestetyczne worki pod oczami i przebarwienia skóry albo doszło do widocznego zwiotczenia i przesuszenia delikatnego naskórka.

Karboksyterapia wykonana w profesjonalnym gabinecie jest w pełni bezpieczna oraz niemal całkowicie bezbolesna. Niekiedy podczas nakłuwania skóry niektórzy pacjenci odczuwają niewielki dyskomfort. Wynika on jednak z indywidualnego poziomu odporności na ból.

Cały zabieg jest krótki i nie wymaga specjalnych przygotowań. Optymalne efekty uzyskuje się po odbyciu serii zabiegów, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Karboksyterapia pod oczy – skuteczne rozwiązanie dla młodzieńczego wyglądu

Karboksyterapia Reology2 to prosty i bezpieczny zabieg, dzięki któremu już po kilku dniach można zapomnieć o oznakach zmęczenia lub starzenia skóry. Dwutlenek węgla mobilizuje komórki do pracy, zwiększa ich dotlenienie oraz wspiera odbudowę włókien kolagenowych. Skóra staje się napięta, poprawia się jej koloryt, a my znów możemy się czujemy młodziej i piękniej.