Karboksyterapia Reology2

Karboksyterapia Reology2

Jak działa?

Cienie pod oczami, szara, ziemista cera są obecnie jednym z najpopularniejszym efektów ciągłego stresu i szybkiego stylu życia. Niewyspanie, zła dieta, predyspozycje genetyczne, zła pielęgnacja są czynnikami wpływającymi na zmęczony wyraz twarzy. Naszym pacjentom, w walce o zdrowy i promienny wygląd skóry, proponujemy wykonanie serii zabiegów karboksyterapii, które przywrócą cerze jej naturalny blask. Zabieg doskonale radzi sobie również z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem czy rozstępami. Pomaga zlikwidować świeże blizny oraz spłyca i poprawia wygląd starych.

Karboksyterapia Reology2 to terapia wykorzystująca medyczny, oczyszczony dwutlenek węgla. Za pomocą iniekcji gaz dostarczany jest w miejsce zabiegowe co prowadzi do powstania “efektu Bohra”. Środowisko bogate w dwutlenek węgla zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu, tym samym uwalniając cząsteczki tlenu do pobliskich tkanek. W taki sposób osiągany jest efekt dotlenienia skóry. Ponadto, szybki przepływ gazu usprawnia układ krążenia i przepływ limfy, zmniejszając tym samym obrzęki. Zabieg wprowadza organizm w miejscowy kontrolowany stan zapalny co uaktywnia proces regeneracji tkanek. Za pomocą badań naukowych udowodniono również pozytywny wpływ terapii dwutlenkiem węgla na włókna kolagenowe i elastynowe – następuje ich remodelowanie, synteza oraz wzrost. Następuje przebudowa, odżywienie i wygładzenie skóry a także poprawa mikrokrążenia. Zabieg ujędrnia i napina skórę oraz przywraca jej naturalny blask.

Czas zabiegu

Zabieg w zależności od obszaru trwa od kilku do kilkunastu minut.

Ilość powtórzeń

W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów, z częstotliwością 1-2 razy na tydzień.

Rekonwalescencja

Karboksyterapia nie wymaga od pacjenta rekonwalescencji oraz specjalnych przygotowań. Przez 24h od wykonania zabiegu należy pielęgnować miejsca nakłuć, zrezygnować z sauny, basenu i solarium.

Wskazania

cienie pod oczami

obrzęki i zastoje limfatyczne

cellulit

szara, matowa skóra

blizny

rozstępy

oporna tkanka tłuszczowa

Najczęściej zadawane pytania

Jaki mogą pojawić się skutki uboczne?

Jedynym skutkiem ubocznym jaki może się pojawić jest siniak, który wiąże się z nakłuciem skóry.

Czy po zabiegu będę mieć siniaki?

Siniaki w trakcie karboksyterapii pojawiają się niezwykle rzadko, jednak są one wpisane w zabiegi z użyciem igieł.

Ile zabiegów należy zrobić aby zobaczyć efekt?

Ilość zabiegów uwarunkowana jest od indywidualnych cech pacjenta, jednak z reguły zaleca się wykonać od 5 do 10 zabiegów.

Zabiegi alternatywne :

Intraceuticals

Geneo

pHormula witamina C

Efekty

 • wyszczuplenie
 • usunięcie opornego tłuszczu
 • redukcja cellulitu
 • zmniejszenie starych rozstępów, likwidacja świeżych.
 • wymodelowanie sylwetki,
 • ujędrnienie i odmłodzenie skóry
 • odmłodzenie dłoni
 • pozbycie się cieni pod oczami
 • poprawa wyglądu piersi
 • redukcja blizn

Cennik

1 zabieg 5 zabiegów 10 zabiegów
Okolica oczu 150zł
600zł 450zł
1200zł 800zł
Twarz 200zł
800zł 500zł
1500zł 900zł
Twarz, szyja, dekolt 300zł
1200zł 550zł
2300zł 1000zł
Pośladki 200zł
800zł 500zł
1500zł 900zł
Skóra głowy 200zł
800zł 500zł
1500zł 900zł
Uda 300zł
1200zł 550zł
2300zł 1000zł
Boczki, łydki lub brzuch 200zł
800zł 500zł
1500zł 900zł
Blizny, rozstpy od 100zł

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • choroba nowotworowa
 • ciąża i karmienie piersią
 • alergia skórna
 • aktywna opryszczka
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew i leków na trądzik
 • cukrzyca
 • jaskra (w przypadku zabiegów na okolice oczu)
 • inne przeciwwskazania medyczne

Medyczny, czysty dwutlenek węgla to związek chemiczny który potrafi zdziałać prawdziwe cuda dla naszej urody. Dlatego bywa chętnie stosowany w gabinetach kosmetologicznych lub medycyny estetycznej.

Karboksyterapia to niezwykły zabieg, z którego korzysta coraz więcej pacjentów, widząc w nim skuteczny i mało inwazyjny sposób rozwiązania wielu problemów z wyglądem skóry. Na czym polega zabieg i kto powinien zdecydować się na karboksyterapię urządzeniem Reology2?

Na czym polega karboksyterapia?

Karboksyterapia Reology2 to nic innego jak terapia przy pomocy medycznego dwutlenku węgla o odpowiednim stężeniu, dopasowanym do potrzeb pacjenta. Polega ona na wprowadzaniu CO w sposób w pełni kontrolowany do głębszych partii skóry.

Karboksyterapia bywa stosowana na różne sposoby i na różne części ciała. Jak działa zabieg? Karboksyterapia poprawia kondycję skóry w dwóch etapach. Przede wszystkim prowadzi do silnego rozszerzenia naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi oraz poziom jej natlenienia. Równocześnie dwutlenek węgla powoduje powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Iniekcja prowadzi też do powstania niewielkich, kontrolowanych stanów zapalnych, które stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie skóra jest lepiej dotleniona, odzyskuje równomierny koloryt i jędrność.

Z drugiej strony karboksyterapia prowadzi do rozbicia złogów tłuszczu pod skórą. Dwutlenek węgla, w kontakcie z tkanką tłuszczową przekształca się w kwas węglowy i uszkadza błony komórek tłuszczowych, prowadząc do lipolizy (rozpadu tłuszczu). Takie komórki są następnie usuwane z organizmu. Karboksyterapia wspiera zatem walkę z cellulitem i oporną tkanką tłuszczową, na przykład w okolicy podbródka, szyi, ud lub brzucha.

Jak przebiega zabieg karboksyterapii urządzeniem Reology2?

Karboksyterapia to stosunkowo krótki i mało inwazyjny zabieg estetyczny. Przy pomocy specjalnego urządzenia wstrzykuje się pod skórę odpowiednio dobraną do indywidualnych potrzeb pacjenta dawkę dwutlenku węgla.

Gaz wnika do głębszych warstw skóry, stymulując ją do zmian – poprawy krążenia i natlenienia skóry oraz usuwania tkanki tłuszczowej. Po zabiegu na skórze przez krótki czas może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie i siniaki w miejscu wkłucia. W zależności od głębokości zmian skórny ustala się inną liczbę zabiegów w serii, by pacjent mógł się cieszyć optymalnymi rezultatami.

Karboksyterapia – dla kogo jest zabieg?

Karboksyterapia to idealny zabieg dla wszystkich, którzy chcą poprawić jędrność i naturalne napięcie skóry. Zabieg przydaje się do redukcji cieni i worków pod oczami oraz wyrównania kolorytu cery. Bywa także stosowany jako skuteczna profilaktyka anti-aging.

Dzięki korzystnym właściwościom dwutlenku węgla, karboksyterapia to idealny zabieg dla osób, które szukają skutecznej metody na walkę z lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową, na przykład w okolicy brzucha lub podbródka. Pozwala to w krótkim czasie zmniejszyć obwód ciała oraz wymodelować twarz lub sylwetkę, bez interwencji chirurgicznej lub diety. Zabieg sprawdza się także przy redukcji cellulitu oraz w zmniejszaniu widoczności rozstępów.

Efekty karboksyterapii

Karboksyterapia pozwala szybko i sprawnie wymodelować sylwetkę lub kontur twarzy, pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, a także zadbać o skórę. Po zabiegu staje się ona widocznie jędrniejsza, gładsza i zdrowsza. Zmniejsza się widoczność przebarwień lub innych zmian skórnych, dzięki czemu można znów cieszyć się nienagannym i młodzieńczym wyglądem bez konieczności stosowania mocno inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Karboksyterapia – zabieg dla pięknej i młodej skóry

Dwutlenek węgla uznaje się za substancję niezmiernie przydatną w kosmetologii. Skutecznie wspiera walkę o młody wygląd skóry i redukuje tkankę tłuszczową. Trudno się zatem dziwić, że chętnie korzystają z niego pacjenci w różnym wieku i z rozmaitymi problemami skórnymi.