Kriolipoliza Cooltech

Kriolipoliza Cooltech

Jak działa?

Na pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki przychodzą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Jednym z urządzeń przyspieszających proces odchudzania jest Cooltech – maszyna, która pozwala szybko, bezpiecznie i bezboleśnie zlikwidować nawet kilka centymetrów w obwodzie. Urządzenie wykorzystuje mechanizm kriolipolizy. Polega on na kontrolowanym chłodzeniu tkanki tłuszczowej w celu krystalizacji jej komórek. Prowadzi to do wywołania lipolizy (rozpadu tłuszczu) , a następnie kontrolowanego stanu zapalnego, przez który uszkodzone wcześniej komórki są wydalane z organizmu. Aby zabieg był skuteczny muszą zostać spełnione następujące kryteria:

czas – prawidłowo zabieg na jedną okolicę trwa 70 min

temperatura, jakiej dany obszar jest poddawany, wynosi od -6 do -8 stopni celsjusza.

podciśnienie – 200 barów

Zabieg trwale, efektywnie i bezpiecznie usuwa tkankę tłuszczową z okolicy kolan, ud, brzucha, pośladków, bioder, boczków a także ramion i pleców.

Czas zabiegu

Od 30 do 60 minut.

Ilość powtórzeń

Ilość zabiegów kriolipolizy Cooltech zależna jest od stanu wyjściowego. Cooltech jest zabiegiem z działu medycyny estetycznej, nie chirurgii plastycznej. Wszystko w organizmie przebiega w naturalny sposób. Uszkodzone komórki tłuszczowe są metabolizowane przez nerki i wątrobę a następnie wydalane z organizmu. Dlatego efekt finalny nie występuje od razu, a osiąga się go po 4 -8 tygodniach.

Rekonwalescencja

Kriolipoliza nie wyklucza Państwa z codziennych czynności, nie wymaga okresu rekonwalescencji. Miejscowa tkliwość, zaczerwienienie , opuchlizna, oraz ewentualne siniaki i krwiaki (jeśli pacjent ma do nich predyspozycje) mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

Wskazania

lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa

wspomaganie treningów oraz diety

Przebieg zabiegu

Aplikacja antyzamrożeniowego żelu

Podpięcie głowic

Podciśnienie zasysa skórę w głąb głowicy, w której znajdują się elementy chłodzenia. Jego działanie pozwala na bezpośrednią aplikację minusowej temperatury do tkanki tłuszczowej

Rozpoczyna się proces chłodzenia, trwający 70 min.

Odłączenie głowicy

Krótki masaż manualny bądź maszynowy (Storz).

Jak się przygotować do zabiegu?

Po zabiegu zaleca się picie większej ilości wody, wprowadzenie zdrowej i racjonalnej diety, zwiększenie aktywności fizycznej Nie należy przyjmować leków przeciwzapalnych do 2 tygodni po wykonanym zabiegu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo utrzymuje się efekt?

Trwałość zabiegu zależy od stylu życia pacjenta, uprawianej aktywności fizycznej oraz stosowanej diety.

Czy przy chorobie hashimoto można wykonywać zabieg?

W przypadku uregulowanych chorób autoimmunologicznych zabiegi są w pełni bezpieczne.

Ile czasu musi upłynąć między pierwszym a drugim zabiegiem?

Odstęp między zabiegami na tę samą okolicę wynosi 4 – 6 tygodni.

Zabiegi alternatywne:

Liposukcja kawitacyjna

Termolifting złota fala

Endermologia LPG Alliance

Efekty

 • usunięcie tkanki tłuszczowej
 • modelowanie i wysmuklenie sylwetki
 • ujędrnienie
 • zmniejszenie rozstępów

Cennik

1 przyłożenie - 70 min. 2 przyłożenia po 70 min.
700zł 600zł
1200zł 1000zł

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • miesiączka
 • ciąża i karmienie piersią
 • łuszczyca
 • bielactwo
 • alergia skórna
 • uszkodzenia skóry: rany, stany zapalne i opryszczka
 • epilepsja
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • cukrzyca
 • choroby wątroby, nerek i tarczycy
 • choroby serca i wszczepiony rozrusznik serca
 • nowotwory i okresy rekonwalescencji (5 lat)
 • indywidualne przeciwwskazania medyczne

Nie zawsze walka o piękną sylwetkę wymaga długofalowych wyrzeczeń oraz katorżniczej pracy na siłowni. Czasami warto skorzystać z dodatkowego wsparcia, które można uzyskać dzięki nowoczesnym technologiom i zaawansowanym zabiegom estetycznym.

W TS Medical Clinic, dla osób pragnących odzyskać szczupłą sylwetkę i pozbyć się nadmiernych kilogramów, oferujemy zabiegi kriolipolizy Cooltech, która pozwala skutecznie i trwale usunąć komórki tłuszczowe z organizmu.

Czym jest kriolipoliza? Jak przebiega zabieg?

Kriolipoliza Cooltech to zabieg polegający na trwałym zniszczeniu komórek tłuszczowych przy pomocy niskiej temperatury. Używa się do tego celu urządzenia ze specjalną głowicą, zasysającą tkankę tłuszczową, która następnie jest schładzana do temperatury -8 stopni Celsjusza. Równocześnie dochodzi do masażu próżniowego i drenażu limfatycznego, który pozwala poprawić przepływ krwi i limfy w tkankach.

Jak działa kriolipoliza? Zalegająca pod skórą tkanka tłuszczowa składa się z nasyconych kwasów tłuszczowych, wrażliwych na działanie niskiej temperatury, która prowadzi do ich nieodwracalnego rozpadu. Warto wspomnieć o tym, że takie warunki nie powodują uszkodzeń w innych tkankach, m.in. mięśniach, naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Kriolipoliza Cooltech jest zatem w pełni bezpieczna i pomaga skutecznie pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej.

Zabieg trwa około 70 minut. Podczas takiej sesji udaje się usunąć nawet do 40% tkanki tłuszczowej na brzuchu, boczkach, udach, pośladkach, podbródku lub ramionach.

Po wykonaniu kriolipolizy przeprowadza się masaż, by rozgrzać tkanki i przywrócić je do normalnego funkcjonowania.

Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny. Nie wymaga przygotowań, ani późniejszej rekonwalescencji. Stanowi świetną alternatywę dla chirurgicznej liposukcji.

Wskazania do zabiegu – kto powinien skorzystać z kriolipolizy Cooltech?

Z zabiegu kriolipolizy chętnie korzystają osoby, nie mogące sobie poradzić z oporną tkanką tłuszczową, zlokalizowaną miejscowo, na przykład na brzuchu, ramionach lub podbródku. Zabieg sprawdza się szczególnie dobrze u pacjentów, u których nie stwierdzono otyłości, a tylko lekką nadwagę lub miejscowe nagromadzenie tłuszczu.

Kriolipoliza Cooltech bywa chętnie stosowana przez osoby, szukające sposobu na uporanie się z nieestetyczną „skórką pomarańczową”.

Efekty kriolipolizy Cooltech – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Kriolipoliza to skuteczny sposób na trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej z newralgicznych partii ciała. Znikają boczki, podwójny podbródek lub fałdki tłuszczu na brzuchu. Dzięki zabiegowi można wyraźnie zmniejszyć obwód ciała oraz pięknie wymodelować sylwetkę.

Rozbicie i usunięcie tkanki tłuszczowej pozwala uporać się z cellulitem, wygładzić i wyraźnie ujędrnić skórę. W wielu przypadkach dzięki zabiegowi kriolipolizy udaje się nawet zmniejszyć widoczność rozstępów.

Kriolipoliza – szybka droga do pięknej sylwetki

Nowoczesna technologia pozwala szybko uporać się z rozmaitymi problemami estetycznymi. Urządzenia do takich zabiegów, jak kriolipoliza Cooltech sprawiają, że każdy może się cieszyć z pięknej, smukłej sylwetki, bez konieczności spędzania wielu godzin na siłowni lub stosowania rozmaitych diet, które niejednokrotnie wywołują efekt jojo.

Kriolipoliza rozbija i usuwa komórki tłuszczowe, które nie odrastają. Dlatego zabieg uznaje się za jedną ze skuteczniejszych metod wyszczuplania ciała, bez konieczności stosowania drastycznych, bolesnych lub nieprzyjemnych rozwiązań.