Lipoliza iniekcyjna

Marzysz o smukłych nogach, płaskim brzuchu oraz jędrnych ramionach ? Walczysz z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej ? Lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem medycyny estetycznej, który eliminuje tkankę tłuszczową i znacznie poprawia kondycje skóry w miejscach najbardziej problematycznych takich jak : brzuch, boczki, bryczesy, uda, kolana, ramiona, podbródek, plecy (wałeczki), okolica podpośladkowa. Działa również ujędrniająco, poprawia elastyczność, wygładza nierówności, zwalcza cellulit. Zabieg polega na wstrzyknięciu dobranego do potrzeb pacjenta preparatu na odpowiednią głębokość. Najlepszy efekt terapeutyczny osiągają osoby, które nie mają dużej nadwagi. Proponujemy serie 4-5 zabiegów co miesiąc. Zapraszamy do naszej warszawskiej kliniki medycyny estetycznej i modelowania sylwetki TS Medical Clinic Żoliborz.

Efekty

 • likwidacja miejscowo nagromadzonego tłuszczu
 • wygładzenie skóry
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry
 • wysmuklenie sylwetki
 • poprawa owalu twarzy
 • usunięcie cellulitu

Cennik

Lipoliza iniekcyjna Dermaheal LL
1 zabieg 4 zabiegi
Cellulit 400zł 1500zł
Lipoliza - 1 obszar 500zł 1900zł
Lipoliza podbródka 300zł 1000zł
Lipoliza iniekcyjna Lipo Lax +
Lipo Lax + 1 ampułka 550zł
Lipo Lax + 2 ampułka 1000zł
Lipo Lax + 3 ampułka 1500zł

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • alergie na składnik preparatu
 • nowotwór
 • choroby autoimmunologiczne
 • nieuregulowana cukrzyca
 • epilepsja
 • choroby krwi
 • stwardnienie rozsiane
 • przewlekłe infekcje
 • stany zapalne skóry w miejscu zabiegowym

Istnieje wiele sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej. Gdy tradycyjna dieta i aktywność fizyczna nie wystarczają, warto zwrócić się w stronę nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, takich jak lipoliza iniekcyjna. Na czym polega zabieg i kiedy warto się na niego zdecydować, by uzyskać efekt pięknego wymodelowania oraz wyszczuplenia sylwetki?

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Obecnie lipoliza iniekcyjna zaczyna się cieszyć coraz większym zainteresowaniem. Dlaczego? Jest to niezmiernie skuteczny, niechirurgiczny zabieg, pozwalający na szybkie wymodelowanie sylwetki oraz redukcję tkanki tłuszczowej w szczególnie problematycznych obszarach ciała, jak brzuch, uda, pośladki i podbródek.

Coraz częściej lipoliza iniekcyjna bywa wykorzystywana jako znacznie bezpieczniejsza alternatywa dla liposukcji, czyli odsysania tkanki tłuszczowej. Sprawdź także drenaż limfatyczny Warszawa.

Na czym polega zabieg?

Jak przebiega lipoliza? Zabieg polega na ostrzykiwaniu tkanki tłuszczowej podskórnej mieszanką różnych substancji, wśród których pojawia się choćby fosfatydylocholina (PPC). Oprócz niej stosuje się również deoksycholat i L-karnityny.

Substancje te powodują rozpad trójglicerydów i przyspieszają metabolizm tłuszczu. Pozostałości procesu są następnie usuwane z organizmu. Lipoliza jest zatem niechirurgicznym i trwałym sposobem na usunięcie tkanki tłuszczowej.

Często lipolizę łączy się z drenażem limfatycznym, by jeszcze sprawniej usunąć komórki tłuszczowe z części ciała poddanych zabiegowi.

Wskazania do lipolizy iniekcyjnej

Kiedy warto skorzystać z lipolizy iniekcyjnej? Dzięki tej metodzie można łatwo usunąć miejscowe otłuszczenia, np. podwójny podbródek, tłuszcz odkładający się na brzuchu i udach. Metoda najlepiej sprawdza się u osób z normalną wagą lub lekką nadwagą.

Zazwyczaj lipolizę wykonuje się u pacjentów, którzy pragną pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wymodelować sylwetkę lub kontur twarzy. Zabieg pozwala na uzyskanie szybkich efektów, widocznych już nawet po kilku tygodniach. W zależności od ilości tłuszczu oraz indywidualnych predyspozycji, należy dobrać odpowiednią serię zabiegów, by uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

Efekty lipolizy – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu (lub serii zabiegów) lipolizy? Przede wszystkim przy pomocy tej metody w krótkim czasie da się zmniejszyć obwód ciała nawet o kilka centymetrów w miejscu przeprowadzenia iniekcji.

Substancje aktywne, wstrzykiwane pod skórę, prowadzą do przyspieszenia metabolizmu oraz lepszego ukrwienia skóry. Dzięki temu jest ona lepiej odżywiona oraz szybciej się regeneruje. W efekcie zyskuje się pięknie wymodelowaną, szczuplejszą sylwetkę i zdrowo wyglądającą, gładką i napiętą skórę.

Lipoliza iniekcyjna – bezbolesny sposób na szczuplejszą sylwetkę

Lipoliza zalicza się do zabiegów dobrze znoszonych przez pacjentów. Zastosowanie cienkich igieł sprawia, że iniekcja jest niemalże bezbolesna, czasami mogą pojawić się miejscowe obrzęki i zaczerwienienia. Pacjenci nie muszą jednak specjalnie przygotowywać się do lipolizy ani też zabieg nie wymaga późniejszej rekonwalescencji. Pozwala za to skutecznie usuwać tkankę tłuszczową z wybranych części ciała. Lipoliza stanowi zatem idealne uzupełnienie zdrowej diety oraz aktywnego trybu życia.