Liposukcja kawitacyjna Warszawa

Nasze urządzenie do liposukcji kawitacyjnej Warszawa pozwala na usunięcie tkanki tłuszczowej tak samo skutecznie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji, ale bez bólu i inwazyjności. Energia ultradżwięków rozbija komórki tłuszczowe, które następnie są metabolizowane przez wątrobę i wydalane z organizmu – bez bólu, igieł i rozciętej skóry! Bezpośrednio po zabiegu można normalnie funkcjonować. Liposukcję kawitacyjną można stosować na wszystkie partie ciała: brzuch, uda, pośladki oraz tzw. „boczki”, plecy czy ramiona tzw. „pelikany”. Nasze urządzenie posiada 4 głowice, które działają na różnych głębokościach jednocześnie, co maksymalnie skraca czas trwania zabiegu. Wystarczy 20 minut zabiegu na jedną partię ciała, aby zacząć spalać niechciane kilogramy.

Zalecana seria 8-10 zabiegów, które wykonuje się 2-3 razy w tygodniu.
Zabieg nie jest inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji.

Efekty

 • zmniejszenie obwodów ciała
 • wymodelowanie sylwetki
 • redukcja topornej tkanki tłuszczowej

Cennik

1 zabieg 10 zabiegów
160zł - 20 min. 1200zł

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres karmienia
 • menstruacja
 • choroby skóry
 • choroby serca czy wszczepiony rozrusznik
 • osteoporoza
 • metalowe implanty w ciele
 • nowotwory i okresy rekonwalescencji (5 lat)
 • indywidualne przeciwwskazania medyczne

Czasami zwykłe ćwiczenia i dieta nie pozwalają na skuteczne pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej. Nie oznacza to jednak, że należy zrezygnować z wymarzonej sylwetki. Z pomocą przychodzą wówczas najnowsze technologie oraz zabiegi, które nie wymagają stosowania skalpela, by poprawić wygląd.

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na pozbycie się podskórnej, opornej tkanki tłuszczowej jest liposukcja kawitacyjna, w której główną rolę odgrywają ultradźwięki.

Czym jest liposukcja kawitacyjna?

Liposukcja kawitacyjna staje się obecnie jednym z popularniejszych sposobów na wyszczuplenie niemal wszystkich partii ciała. Zabieg wykorzystuje pozytywnej działanie ultradźwięków.

W TS Medical Clinic stosujemy wysokiej klasy urządzenie, posiadające aż cztery głowice, działające równocześnie na różnych głębokościach. Dzięki temu zwiększa się skuteczność liposukcji oraz skraca czas całego zabiegu.

Na czym polega liposukcja kawitacyjna? Podczas zabiegu emitowane przez urządzenie ultradźwięki wnikają w ciało i rozbijają tkankę tłuszczową. Następnie jest ona transportowana do wątroby, która pomaga trwale usunąć ją z organizmu.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Nie wymaga wcześniejszych przygotowań, ani późniejszej rekonwalescencji. Pierwsze efekty dostrzega się najczęściej już po pierwszym zabiegu. Warto jednak przeprowadzić pełną serię, składającą się z 8-10 sesji po 20 minut, by cieszyć się optymalnymi rezultatami, czyli wymarzoną, szczupłą sylwetką.

Jakie są wskazania do liposukcji kawitacyjnej?

Liposukcję ultradźwiękową przeprowadza się w zasadzie na wszystkie partie ciała. Najczęściej decydują się na nią pacjenci z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach i pośladkach, a także na plecach lub ramionach.

Zabieg jest przeznaczony dla osób, które pragną skutecznie wymodelować sylwetkę oraz pozbyć się miejscowo odkładającej się tkanki tłuszczowej. Idealnie sprawdza się także do walki z nieestetyczną skórą pomarańczową, w różnych stadiach zaawansowania.

Jakie efekty daje liposukcja kawitacyjna?

Co można zyskać, dzięki zastosowaniu liposukcji kawitacyjnej? Przede wszystkim wykonanie serii zabiegów pozwala znacząco zmniejszyć obwód ciała oraz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, zlokalizowanej w najbardziej problematycznych partiach.

Dzięki zabiegowi skutecznie modeluje się sylwetkę, a także usuwa nieestetyczny cellulit. Znów można poczuć się piękniej w swojej skórze, odzyskać pewność siebie i dobre samopoczucie.

Liposukcja stymuluje pracę układu limfatycznego i naczyniowego oraz przyspiesza metabolizm. Prowadzi to do ogólnej poprawy kondycji skóry, która staje się zdecydowanie zdrowsza, jędrniejsza i bardziej dotleniona.

Najlepsze efekty po liposukcji uzyskuje się dzięki połączeniu serii zabiegów z kompleksową zmianą trybu życia – przede wszystkim z wprowadzeniem prawidłowo zbalansowanej diety, aktywnością fizyczną oraz spożyciem większej ilości wody każdego dnia.

Liposukcja kawitacyjna – piękna i szczupła sylwetka bez bólu i wyrzeczeń

Trwałe pozbycie się opornych komórek tłuszczowych, wyszczuplenie ciała oraz usunięcie cellulitu to marzenia wielu osób, które wciąż walczą o wymarzoną sylwetkę. W chwili gdy zwykłe ćwiczenia nie pomagają, warto wykorzystać wiedzę ekspertów oraz nowoczesne urządzenia, dostępne w gabinetach TS Medical Clinic. Dzięki nim optymalne rezultaty są naprawdę na wyciągnięcie ręki.