Thermolifting złota fala

Czy wiesz, że jest urządzenie tak wszechstronne, że aż trudno w to uwierzyć? Odmładza skórę i niweluje drobne zmarszczki, poprawia koloryt skóry i ją ujędrnia, usuwa ból i stany zapalne, leczy trądzik i zmniejsza przebarwienia skóry, wspomaga wzrost włosów, stymulując intensywnie cebulki oraz modeluje sylwetkę i niweluje cellulit. .Złota fala”, czyli fala radiowa o niskiej częstotliwości odbudowuje i odmładza komórkę, a to daje spektakularne efekty! Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, bezbolesne, a efekty widoczne są już po pierwszym.

W urządzeniu zastosowano przełomową, opatentowaną i poddaną wielu badaniom technologię, która nieinwazyjnie działa w sposób zgodny z fizjologią człowieka – stymuluje odnowę tkanek na poziomie komórki, wydobywając z niej 100% możliwości!

Zalecamy wykonanie 8-10 zabiegów w serii co 1-2 dni.
Zabieg nie jest inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji.

Efekty

 • rozjaśnienie skóry z poprawą jej kolorytu
 • usunięcie drobnych przebarwień i blizn
 • zmniejszenie porów
 • lepsze napięcie i zagęszczenie skóry
 • poprawa konturu twarzy
 • przywrócenie kolorytu skóry w bielactwie
 • redukcja drugiego podbródka
 • ujędrnianie skóry twarzy, szyi, dekoltu i reszty ciała
 • wyciszenie twarzy w stanach ropnych trądziku
 • redukcja cellulitu
 • wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
 • przyspieszenie gojenia po operacjach np. korekty powiek
 • odżywienie cebulek włosowych
 • rehabilitacja w bólu np. łokieć tenisisty

Cennik

1 zabieg 5 zabiegów 10 zabiegów
1 obszar - 30 min. 200zł 900zł 1700zł
Leczenie bólu - 30 min. 200zł
Leczenie trądziku - 30 min. 200zł

Skontaktuj się

Przeciwwskazania

 • epilepsja
 • stany zapalne skóry
 • ciąża i okres karmienia
 • infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze
 • przerwana ciągłość skóry
 • nowotwory i okresy rekonwalescencji (5 lat)
 • indywidualne przeciwwskazania medyczne

Jeśli szuka się zabiegu, który równocześnie poprawia kondycję skóry i modeluje sylwetkę, warto skorzystać z dobrodziejstw termoliftingu. Jest to zabieg cieszący się obecnie rosnącym zainteresowaniem ze strony pacjentów. Dlaczego? W wielu przypadkach potrafi bowiem dać rezultaty porównywalne z chirurgią plastyczną, jednak bez zastosowania skalpela.

Na czym polega termolifting? Kto powinien z niego skorzystać i jakich efektów można się spodziewać po zabiegu?

Czym jest termolifting?

Mianem termoliftingu określa się nieinwazyjny i niechirurgiczny zabieg estetyczny, który przy pomocy ciepła przyspiesza produkcję kolagenu, czyli jednego z najważniejszych elementów zdrowej skóry. Zabieg występuje w dwóch wariantach. Można bowiem mówić o termoliftingu wykonywanym przy pomocy promieniowania IR oraz termoliftingu falą radiową.

Na czym polega zabieg? Przy pomocy specjalnych urządzeń ogrzewa się głębsze partie skóry, by doprowadzić do obkurczenia włókien kolagenowych. W ten sposób stymuluje się odbudowę już istniejących komórek oraz pobudza na poziomie komórkowym organizm do wytworzenia nowego kolagenu, co w widoczny sposób poprawia kondycję skóry.

Termolifting – jak przebiega zabieg?

Termolifting to zabieg bezbolesny i niezmiernie przyjemny dla pacjentów. Nie wymaga także specjalnym przygotowań. Przed przystąpieniem do ogrzewania skóry, należy jedynie dokładnie ją oczyścić ze wszelkich zanieczyszczeń, resztek makijażu lub sebum. Obszar ciała poddawany zabiegowi pokrywa się odpowiednim preparatem. Następnie przy pomocy specjalnej głowicy, emitującej ciepło, ogrzewa się daną partię ciała, równocześnie delikatnie ją masując.

Najczęściej zabiegi przeprowadza się w seriach po 8-10 zabiegów, powtarzanych co kilka dni. Ponieważ termolifting nie jest inwazyjny, nie wymaga rekonwalescencji, a pacjenci od razu po zabiegu mogą wrócić do normalnego funkcjonowania.

Dla kogo jest termolifting?

Termolifting to idealny zabieg dla wszystkich pacjentów, którzy utracili naturalną jędrność skóry na twarzy, szyi i dekolcie lub innych częściach ciała. Może również pomóc w rozjaśnianiu widocznych przebarwień lub w modelowaniu całej sylwetki albo konturu twarzy.

Chętnie na taki zabieg decydują się pacjentki, pragnące usunąć widoczny cellulit lub inne nierówności pojawiające się na skórze. Termolifting, dzięki stymulacji cebulek włosowych, pobudza również naturalny porost włosów.

Efekty termoliftingu

Termolifting to prawdziwy lifting, do którego wykonania nie potrzeba skalpela. Dzięki niemu można wspomagać naturalne piękno skóry lub wesprzeć walkę o odzyskanie młodszego wyglądu. Zabieg zwiększa elastyczność skóry, spłyca zmarszczki i znacząco poprawia koloryt skóry. Wspiera redukcję cieni pod oczami i poprawia owal twarzy.

Termolifting na ciało to skuteczny sposób na zwiększenie elastyczności skóry, m.in. na brzuchu, ramionach i biuście. Bywa także stosowany do wygładzenia skóry, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki. Ciepło emitowane przez urządzenie usuwa ból oraz przyspiesza leczenie stanów zapalnych w skórze, co dodatkowo przekłada się na piękny wygląd.

Termolifting – sposób na piękną i zadbaną skórę

W każdym wieku można cieszyć się piękną, jędrną i gładką skórą. Należy tylko stosować odpowiednią pielęgnację i korzystać z właściwych zabiegów. Termolifting zdecydowanie się do nich zalicza. Jest nieinwazyjny i przyjemny, a przy tym potrafi dać spektakularne rezultaty.