TS Medical Clinic logo

Карбоксітерапія апаратом Reology 2

Карбоксітерапія Reology 2 – це апарат останнього покоління, який дозволяє ефективно зменшити жирову тканину в окремих областях, наприклад, стегнах, стегнах або руках. Процедура зменшує целюліт, усуває мішки під очима, підтягує і омолоджує шкіру, абсолютно безпечна. Карбокситерапія Reology 2 заснована на підшкірному та внутрішньошкірному введенні вуглекислого газу (CO2), який є природним компонентом метаболізму. Це збільшує перевантаженість зони обробки і дозволяє вирівняти контур тіла, зменшити шрами та розтяжки.

Під час процедури через прокол вводиться медичний вуглекислий газ. Це абсолютно безпечна та комфортна процедура, завдяки інноваційному апарату Reology 2. В результаті введення СО2 кровоносні судини розширюються, а кровотік стає інтенсивнішим. Крім того, відбувається посилене вироблення колагену і прискорення метаболізму. Апарат карбокситерапии Reology2, доступний у нашій клініці для корекції тіла у Варшаві, є найменш болючим на ринку.
Лікування не є інвазивним і не вимагає реконвалесценції.
Ми рекомендуємо проводити серію з 10-15 процедур кожні 7 днів.

Ефекти

 • схуднення
 • видалення стійкого жиру
 • зменшення целюліту
 • зменшення старих розтяжок, усунення свіжих.
 • моделювання фігури,
 • зміцнення та омолодження шкіри
 • омолодження рук
 • позбавлення від темних кіл під очима
 • поліпшення зовнішнього вигляду грудей
 • зменшення рубців.

Прайс лист

1 процедура 5 процедур 10 процедур
Область очей 150zł
600zł 450zł
1200zł 800zł
Обличчя 200zł
800zł 500zł
1500zł 900zł
Обличчя, шия та декольте 300zł
1200zł 550zł
2300zł 1000zł
Сідниці 200zł
800zł 500zł
1500zł 900zł
Шкіра голови 200zł
800zł 500zł
1500zł 900zł
Стегна 300zł
1200zł 550zł
2300zł 1000zł
Боки, ікри або живіт 200zł
800zł 500zł
1500zł 900zł
Шрами, розтяжки od 100zł

контакт

Протипоказання

 • Рак

 • вагітність і годування груддю

 • шкірна алергія
 •     активний герпес
 •     прийом розріджувачів крові та ліків від прищів
 •     цукровий діабет
 •     глаукома (для лікування області очей)
 •     інші медичні протипоказання.

Medyczny, czysty dwutlenek węgla to związek chemiczny który potrafi zdziałać prawdziwe cuda dla naszej urody. Dlatego bywa chętnie stosowany w gabinetach kosmetologicznych lub medycyny estetycznej.

Karboksyterapia to niezwykły zabieg, z którego korzysta coraz więcej pacjentów, widząc w nim skuteczny i mało inwazyjny sposób rozwiązania wielu problemów z wyglądem skóry. Na czym polega zabieg i kto powinien zdecydować się na karboksyterapię urządzeniem Reology2?

Na czym polega karboksyterapia?

Karboksyterapia Reology2 to nic innego jak terapia przy pomocy medycznego dwutlenku węgla o odpowiednim stężeniu, dopasowanym do potrzeb pacjenta. Polega ona na wprowadzaniu CO w sposób w pełni kontrolowany do głębszych partii skóry.

Karboksyterapia bywa stosowana na różne sposoby i na różne części ciała. Jak działa zabieg? Karboksyterapia poprawia kondycję skóry w dwóch etapach. Przede wszystkim prowadzi do silnego rozszerzenia naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi oraz poziom jej natlenienia. Równocześnie dwutlenek węgla powoduje powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Iniekcja prowadzi też do powstania niewielkich, kontrolowanych stanów zapalnych, które stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie skóra jest lepiej dotleniona, odzyskuje równomierny koloryt i jędrność.

Z drugiej strony karboksyterapia prowadzi do rozbicia złogów tłuszczu pod skórą. Dwutlenek węgla, w kontakcie z tkanką tłuszczową przekształca się w kwas węglowy i uszkadza błony komórek tłuszczowych, prowadząc do lipolizy (rozpadu tłuszczu). Takie komórki są następnie usuwane z organizmu. Karboksyterapia wspiera zatem walkę z cellulitem i oporną tkanką tłuszczową, na przykład w okolicy podbródka, szyi, ud lub brzucha.

Jak przebiega zabieg karboksyterapii urządzeniem Reology2?

Karboksyterapia to stosunkowo krótki i mało inwazyjny zabieg estetyczny. Przy pomocy specjalnego urządzenia wstrzykuje się pod skórę odpowiednio dobraną do indywidualnych potrzeb pacjenta dawkę dwutlenku węgla.

Gaz wnika do głębszych warstw skóry, stymulując ją do zmian – poprawy krążenia i natlenienia skóry oraz usuwania tkanki tłuszczowej. Po zabiegu na skórze przez krótki czas może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie i siniaki w miejscu wkłucia. W zależności od głębokości zmian skórny ustala się inną liczbę zabiegów w serii, by pacjent mógł się cieszyć optymalnymi rezultatami.

Karboksyterapia – dla kogo jest zabieg?

Karboksyterapia to idealny zabieg dla wszystkich, którzy chcą poprawić jędrność i naturalne napięcie skóry. Zabieg przydaje się do redukcji cieni i worków pod oczami oraz wyrównania kolorytu cery. Bywa także stosowany jako skuteczna profilaktyka anti-aging.

Dzięki korzystnym właściwościom dwutlenku węgla, karboksyterapia to idealny zabieg dla osób, które szukają skutecznej metody na walkę z lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową, na przykład w okolicy brzucha lub podbródka. Pozwala to w krótkim czasie zmniejszyć obwód ciała oraz wymodelować twarz lub sylwetkę, bez interwencji chirurgicznej lub diety. Zabieg sprawdza się także przy redukcji cellulitu oraz w zmniejszaniu widoczności rozstępów.

Efekty karboksyterapii

Karboksyterapia pozwala szybko i sprawnie wymodelować sylwetkę lub kontur twarzy, pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, a także zadbać o skórę. Po zabiegu staje się ona widocznie jędrniejsza, gładsza i zdrowsza. Zmniejsza się widoczność przebarwień lub innych zmian skórnych, dzięki czemu można znów cieszyć się nienagannym i młodzieńczym wyglądem bez konieczności stosowania mocno inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Karboksyterapia – zabieg dla pięknej i młodej skóry

Dwutlenek węgla uznaje się za substancję niezmiernie przydatną w kosmetologii. Skutecznie wspiera walkę o młody wygląd skóry i redukuje tkankę tłuszczową. Trudno się zatem dziwić, że chętnie korzystają z niego pacjenci w różnym wieku i z rozmaitymi problemami skórnymi.