TS Medical Clinic logo

Ручне очищення обличчя

Ручне очищення обличчя Варшава – Чому варто використовувати ручне очищення обличчя? Традиційне ручне очищення обличчя – це традиційний, позачасовий метод, який дає миттєвий і тривалий ефект. Незважаючи на те, що він був створений багато років тому, він все ще є основним і необхідним елементом комплексного догляду за шкірою.
Яка процедура? Ручне очищення починається з ретельного зняття макіяжу, потім слід видалити мозолійний шар епідермісу, найчастіше шляхом нанесення пілінгу. Наступний крок – використання пом’якшувача. Після виконання вищезазначених кроків ви переходите до основної частини, тобто ручного очищення обличчя шляхом видалення вмісту пор натисканням пальцями. Після ретельного очищення шкіри слід нанести заспокійливий і протизапальний крем, який підходить для шкіри пацієнта. Ми рекомендуємо серію з 2-3 процедур кожні 2-3 тижні.
Запрошуємо Вас до нашої варшавської клініки естетичної медицини та формування тіла TS Medical Clinic Żoliborz.

Ефекти

 •  очищення пір
 • сяюча та зволожена шкіра
 • регулювання роботи сальних залоз
 • видалення чорних крапок, вугрів і прищів
 • розгладження дрібних зморшок
 • посилення ефекту лікування проти акне
 • зміцнення структури шкіри

Cennik

Ціна
1 лікування 180zł

контакт

Протипоказання

 •  вагітність і годування груддю
 • цукровий діабет
 • свіжа засмага
 • антибіотикотерапія
 • захворювання сполучної тканини
 •     бактеріальні, вірусні та грибкові стани в місці обробки
 •     рак і періоди відновлення (5 років)
 •     індивідуальні медичні протипоказання.

Utrzymanie przez długi czas pięknej i świetlistej skóry, wymaga stosowania codziennej pielęgnacji oraz regularnego, dokładnego oczyszczania cery. W domu warto wykonywać regularne peelingi. Oprócz nich warto również zdecydować się na manualne oczyszczanie twarzy, przeprowadzane w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

W TS Medical Clinic zabieg wykonują doświadczeni kosmetolodzy, korzystający z wysokiej jakości preparatów. Wszystko po to, by uzyskać optymalne rezultaty, czyli zdrowo wyglądającą skórę, o równomiernym kolorycie, bez jakichkolwiek niedoskonałości.

Czym jest manualne oczyszczanie twarzy?

Celem manualnego oczyszczania twarzy, wykonywanego w naszej klinice, jest ręczne usunięcie zaskórników, zmian zapalnych, nadmiaru sebum i martwego naskórka.

Prowadzi to do poprawy wyglądu cery i jej odświeżenia. Dokładne oczyszczenie skóry sprawia, że łatwiej przyjmuje ona w późniejszym czasie substancje odżywcze i nawilżające, dodatkowo poprawiające jej kondycję.

Jak przebiega zabieg manualnego oczyszczania twarzy?

Zabieg manualnego oczyszczania twarzy przebiega w kilku etapach i zazwyczaj trwa około 1,5 godziny, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjentki. Dla uzyskania optymalnego efektu, powinno się go powtórzyć w serii 2-3 zabiegów, wykonywanych co 2-3 tygodnie.

Jak przebiega manualne oczyszczanie twarzy? Zabieg rozpoczyna się od dokładnego usunięcia wszelkich zanieczyszczeń (resztek makijażu, sebum) przy pomocy mleczka lub płynu do demakijażu. Tak przygotowaną skórę przemywa się następnie tonikiem, by przywrócić skórze naturalne pH. Później usuwa się martwy naskórek peelingami dopasowanymi do rodzaju skóry.

Na wypeelingowaną skórę nakłada się maseczkę, służącą do zmiękczenia i rozpulchnienia skóry. Dopiero po tym przechodzi się do głównego etapu zabiegu, czyli ręcznego usuwania zaskórników i innych zmian. Po precyzyjnym oczyszczeniu całego obszaru, nakłada się łagodzący krem, dostosowany do potrzeb cery.

Wskazania do wykonania zabiegu

Manualne oczyszczanie twarzy to zabieg szczególnie rekomendowany osobom z cerą trądzikową, tłustą, łojotokową lub ze skłonnością do niedoskonałości. Pomaga usunąć zaskórniki, grudki i inne zanieczyszczenia, poprawić koloryt, a także pozbyć się nadmiaru sebum. W efekcie uzyskuje się idealnie oczyszczoną i gładką skórę. Warto pamiętać o tym, że tak przygotowana skóra lepiej wchłania substancje aktywne zawarte w stosowanych na co dzień kosmetykach.

Manualne oczyszczanie skóry często bywa skutecznym wsparciem w kuracjach antytrądzikowych, pozwala bowiem zmniejszyć ogniska zapalne i poprawić ogólną kondycję skóry. Dzięki regularnemu przeprowadzaniu zabiegów tego typu, można również trwale wyregulować pracę gruczołów łojowych. W wielu przypadkach zabieg ręcznego oczyszczania skóry wzmacnia strukturę skóry, a niekiedy nawet prowadzi do wygładzenia drobnych zmarszczek, przez co cera staje się gładsza i odzyskuje młodzieńczy blask.

Manualne oczyszczanie twarzy powinno być zawsze wykonywane przez doświadczonego specjalistę kosmetologa, który na początek przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, by optymalnie dobrać preparaty oraz jak najlepiej poznać potrzeby skóry. Manualne oczyszczanie skóry potrafi bowiem dać spektakularne rezultaty. Jeśli jednak jest nieprawidłowo przeprowadzone, niejednokrotnie prowadzi do podrażnienia skóry lub nawet pojawienia się bolesnych stanów zapalnych.

Jakie efekty daje manualne oczyszczanie skóry twarzy?

W TS Medical Clinic dbamy o naturalne piękno i zdrowie naszych pacjentek. Dlatego współpracujemy z ekspertami z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej oraz stawiamy na nowoczesne urządzenia i preparaty najwyższej jakości.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu manualnego oczyszczania twarzy w naszej klinice, by poczuć się piękniej oraz optymalnie zadbać o zdrowy wygląd skóry na co dzień.