WŁAŚCICIELE

TSClinic

Zdrowie i holistyczne podejście do klienta było podstawą jaka towarzyszyła nam podczas tworzenia miejsca, w którym zarówno Panie jak i Panowie, poczują się w pełni zaopiekowani i usatysfakcjonowani przygotowaną przez nas ofertą. Wielopłaszczyznowość, łącząca medycynę estetyczną, kosmetologię, strefę fitness oraz masaż tajski, pozwoliła na prężny rozwój TS Medical Clinic – miejsca cechującego się ogromnym profesjonalizmem, przejawiającym się na każdym kroku począwszy od wykwalifikowanej kadry terapeutów po maszyny hi-tech oraz ciągłe szkolenia wewnętrzne.

W szerokiej ofercie gabinetu znajdą Państwo odmładzające zabiegi na twarz i ciało, zabiegi odmładzające, rozjaśniające, oczyszczające oraz przywracające skórze blask w naturalny i nieinwazyjny sposób. Strefa fitness wspomoże organizm w walce z oporną tkanką tłuszczową, a najnowocześniejsze maszyny spalą nawet 1400 kcal w 30 minut.

Idea kliniki opiera się na stymulacji wspomagającej naturalny wygląd. Regeneracja ciała, poprawa samopoczucia, zmiana jakości skóry, wydobycie naturalnego blasku to tylko niektóre z działań na jakie pomożemy wpłynąć.

W celu relaksu, zarówno fizycznego jak i mentalnego, zalecamy państwu skorzystanie z szerokiej oferty masaży tajskich, składających się z sekwencji technik, stanowiących połączenie akupresury z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii.

Drodzy Państwo, zapraszamy na zabiegi z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej do TS Medical Clinic w Warszawie. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci umówienia wizyty bądź konsultacji prosimy o kontakt pod numerem 797-716-145.