Właściciele

Jako właściciele Tajskiego Spa często rozmawiamy z Wami w salonach masażu tajskiego. Wasze potrzeby zainspirowały nas do stworzenia wielozadaniowej kliniki medycyny estetycznej, modelowania sylwetki i odmładzania ciała i twarzy połączonej ze studiem fitness TS Medical Clinic na warszawskim Żoliborzu. To jedyna taka klinika w Warszawie. W stawiamy w niej na profesjonalizm oraz nowoczesne urządzenia HI-TECH, które potrafią dokonać niemożliwego. Maszyny do redukcji tkanki tłuszczowej, które mamy w naszej strefie fitness potrafią spalić nawet 1400 kalorii w 30 minut!

Ideą kliniki jest też odmłodzenie i nadanie blasku skórze przede wszystkim stymulując ją do odnowy, a dopiero potem stosując zabiegi medycyny estetycznej. Tylko wtedy uzyskamy naturalny efekt. W Tajskim Spa pomagamy usprawnić ciało, a w TS Medical Clinic Żoliborz pomożemy Wam kontynuować pracę nad sobą w tych obszarach, w których nie można sobie pomóc masażami – trzeba zadziałać intensywniej.

Nasza żoliborska klinika jest miejscem stworzonym także dla Panów. Zapraszamy na zabiegi odmładzające oraz modelowanie sylwetki. Posiadamy urządzenia, które są bezpieczne dla osób po chorobie nowotworowej bez konieczności 5-letniego okresu przejściowego. Są to urządzenia, które przyspieszają wzrost włosów oraz regenerują skórę i ciało.

Klinika TS Medical Clinic Żoliborz posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Oczywiście mamy tutaj też masaże tajskie, bo dobry masaż to podstawa dobrego samopoczucia! Dzięki nam poznaliście już masaż tajski czyli „jogę dla leniwych”. Teraz zapraszamy na siłownię dla leniwych!

Zapraszamy